SPRZEDAŻ wózków widłowych znanych marek

Prowadzimy kompleksową sprzedaż używanych wózków widłowych oraz części przydatnych podczas naprawy, a także konserwacji maszyn. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie w pełni sprawne, zadbane urządzenia, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Kupno nowego wózka widłowego to inwestycja wymagająca dużego nakładu finansowego, dlatego sprzedajemy używane, lecz zachowane w doskonałym stanie, maszyny takich firm jak Linde, Yale czy Toyota.

Dlaczego warto zakupić u nas zarówno części do wózków widłowych, jak i same wózki widłowe używane? Przede wszystkim, jak nikt znamy się na naprawie tego sprzętu. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a do wykonywanej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie. Dysponujemy grupą fachowców, którzy na pewno pomogą dobrać Ci części do maszyn, jak również wybrać wysokiej klasy wózki widłowe, uwzględniając przy tym warunki panujące w Twoim magazynie.

Jeśli szukasz ekspertów od serwisu i sprzedaży używanych wózków widłowych – trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Sprawdź nasz wybór części do wózków widłowych


Prace magazynowe wymagają zazwyczaj bezustannej eksploatacji maszyn, które mogą ulec różnego rodzaju awariom. Często za uszkodzenie urządzeń odpowiada również czynnik ludzki. Wykorzystywanie maszyn do nieodpowiednich zadań bądź nieumiejętna konserwacja elementów mogą sprawić, że sprzęt ten przestanie być zdatny do użytku. Na szczęście sprzedajemy oryginalne, przydatne podczas naprawy części zamienne do wózków widłowych. Znamy się na konstrukcji tych maszyn jak nikt inny, dlatego możesz mieć pewność, że proponujemy wyłącznie sprawdzone produkty.

W naszym asortymencie znajdziesz m.in. elementy składowe silników bądź hydrauliki. Oferujemy wysokiej jakości części zamienne do wózków widłowych renomowanej firmy Linde oraz zamienniki takich marek jak Daewoo czy Rocla. Naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo – pomożemy w wyborze odpowiednich elementów. Zajmujemy się sprzedażą zarówno oryginalnych części zamiennych do maszyn, jak i używanych wózków widłowych. Baza naszych klientów obejmuje m.in. osoby zamieszkujące Poznań oraz inne miejscowości województwa wielkopolskiego. Zapoznaj się z naszą ofertą!