Sprawdzony serwis wózków widłowych

Specjalizujemy się w naprawie – w tym proponujemy przegląd UDT – wózków widłowych, a także paletowych większości marek zachodnich. Reperujemy silniki, hydraulikę siłową, elektrykę oraz skrzynie biegów. Ponadto dokonujemy odbudowy i kapitalnych remontów wózków widłowych, a także wykonujemy przeglądy, dzięki którym przechodzą one kontrolę Urzędu Dozoru Technicznego. W przypadku poważniejszych napraw zapewniamy również transport maszyny do naszego warsztatu. Posiadamy pełny asortyment części do wózków widłowych oraz paletowych. Poszczególne elementy można u nas zamawiać przez e-mail podany na podstronie pt. „kontakt”.

Serwis, a w tym naprawa wózków widłowych oraz paleciaków, to nasza specjalność. Obsługujemy sprzęt takich marek jak: Linde, Toyota, Rocla, Hyster, Yale, Daewoo, Mitsubishi, GPW i innych…

Szybka i skuteczna naprawa wózków widłowych


Magazyn to jedno z najważniejszych miejsc dla każdego przemysłu. Sprawnie działające zespoły pracowników usprawniają funkcjonowanie całego biznesu, dlatego warto zadbać o sprzęt, którym się posługują. Oferujemy profesjonalny serwis wózków paletowych i widłowych, takich firm jak: Hyster, GPW, Yale, Rocla, Toyota, Linde, Mitsubishi, Daewoo oraz wielu innych. Jesteśmy w stanie naprawić wszelkiego rodzaju sprzęt wykorzystywany na magazynie, w tym powszechnie używane paleciaki. Dysponujemy zespołem fachowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy jak nikt inny znają się na naprawie wózków widłowych, a także paletowych. Bez problemu wyeliminujemy zarówno powierzchowne usterki, jak i problemy z silnikiem, skrzynią biegów czy zawieszeniem. Zajmujemy się również odrestaurowywaniem klap hydraulicznych. Posiadamy pełen asortyment części do nowoczesnych urządzeń wykorzystywanych w magazynach, dzięki czemu jesteśmy w stanie błyskawicznie wymienić uszkodzony element. Nasz serwis wózków widłowych oraz paleciaków obsługuje klientów z Poznania, a także tych zamieszkujących inne miejscowości, znajdujące się w obrębie Wielkopolski.

Przegląd UDT


Wykorzystywane w pracy wózki widłowe, a także paleciaki muszą przejść przegląd UDT, czyli badanie zlecane przez Urząd Dozoru Technicznego. Niestety, z uwagi na podyktowane względami bezpieczeństwa wymogi, wykorzystywany w magazynie sprzęt musi pozytywnie przejść szereg testów. Oferowany przez nas przegląd konserwacyjny wózków widłowych pomoże spełnić niezbędne, uwzględniane przez UDT, wymagania. Bez problemu naprawimy wszelkie usterki, wymienimy uszkodzone elementy, a ponadto doprowadzimy urządzenie do idealnego stanu. Dzięki temu będzie ono funkcjonować bez najmniejszych zarzutów. Jednak nie tylko profesjonalne i dokładne przeglądy sprzętu należą do naszej profesji, ponieważ oferujemy również szczegółowe remonty silników wózków widłowych – zadbamy o to, by naprawiony przez nas sprzęt świetnie sprawował się podczas prac w magazynie. Fachowo zreperujemy m.in. skrzynię biegów czy hydraulikę. Gwarantujemy, że nikt nie zna się na naprawie paleciaków tak jak my!

Jeśli mieszkasz w Poznaniu lub okolicach – wybierz nasz serwis wózków widłowych oraz paleciaków. Reperujemy sprzęt takich marek jak Toyota, Linde czy Mitsubishi!